طراحی لوگو

طراحی لوگو (نشانه) و لوگوتایپ (نشانه نوشته)

لوگو چیست؟

لوگو ، آرم، نشانه و حتی اصطلاحات جدیدتری مانند نشان‌واره و نشانه نوشته  یا لوگوتایپ، با هم متفاوتند و هریک تعاریف خودشان را دارند. ولی چون عموم مردم آن ها را به اسم “لوگو” می شناسند ما هم در این جا از همین واژه استفاده می کنیم.

برای اطلاع بیشتر از مفهوم لوگو و انواع آن به مقاله لوگو چیست؟ مراجعه نمایید.

اهمیت داشتن لوگو حرفه ای در کسب و کار شما

داشتن یک لوگو حرفه ای که به خوبی طراحی شده باشد، باعث ایجاد اعتماد می شود. اگر شما یک لوگو طراحی شده خوب داشته باشید، احتمال بیشتری وجود دارد که مشتریان بالقوه با شما کار کنند. و احتمال بیشتری دارد که بتوانید مشتریان را در مورد حرفه ای بودن کسب و کار خود متقاعد کنید.

اگر لوگوی  شما طراحی خوبی داشته باشد، مردم درباره نوع ارائه محصولات و خدمات اصلی شما کنجکاو می شوند.

یک لوگو برای جلب اعتماد و شناخت و تحسین یک شرکت یا محصول، کارایی دارد. از این رو اهمیت لوگوی حرفه ای برای کسب و کار بسیار زیاد است.

داشتن یک لوگو خوب برای یک محصول و کسب و کار اولین گام در حرفه ای شدن و قدم برداشتن در مسیر درست و اصولی بازاریابی است.

آنچه در ادامه مشاهده می کنید تعدادی از طراحی لوگو های انجام شده توسط استودیو گرافیک سه نقطه می باشد.

تیم استودیو گرافیک سه نقطه آماده ارائه بهترین، حرفه ای ترین و خلاقانه ترین طراحی ها برای لوگوی کسب و کار شماست. ما معتقدیم که طراحی لوگو یکی از مهمترین بخش های طراحی گرافیک است. باید ریزبینی تمام کار طراحی انجام بشه. بخاطر شباهت زیادی که لوگوها به هم دارند. طراحی لوگوی منحصر بفرد سخت می باشد. هدف ما طراحی لوگوی خلاقانه و جدیدی است که نمونه قبلی نداشته باشد و به خوبی هدف شرکت شما را نمایان کند.

برای سفارش طراحی لوگو اینجا را کلیک کنید.