قیمت برچسب اموال

قیمت برچسب اموال

برخی برچسب روز رنگ را به به قیمت برچسب اموال می‌فروشند در حالیکه روز رنگ خواص برچسب اموال را ندارد . فرق شبرنگ با روز رنگ در این است که قابلیت چسبندگی روز رنگ به مراتب کمتر از شبرنگ یا همان برچسب اموال است و روز رنگ به صورت تکه تکه جدا نمی‌شود بلکه یکجا کنده می شود.
لیبل اموال

لیبل اموال چیست؟

تقریباً همه کسب و کارهایی که به ابزاری سریع برای پیگیری وضعیت همه اموال موجود در شرکت و مورد استفاده پرسنل خود نیاز دارند، از لیبل اموال استفاده می‌کنند. این نوع برچسب‌ به وسایل مورد نظر و همچنین کلیه وسایل آماده برای فروش چسبانده می‌شوند چسبندگی بسیار بالایی دارند که آنرا غیر قابل جدا شدن می‌کند.
پرچم رومیزی

پرچم رومیزی

,
پرچم‌های رومیزی یکی از کاربردی‌ترین پرچم‌های تبلیغاتی می‌باشند که امروزه تنوع بسیار زیادی پیدا کرده و در این مطلب، انواع ایپ پرچم‌ها به همراه کاربرد هرکدام معرفی شده است.

طراحی لوگو در تهران

, ,
چند وقتی هست که در قسمت سرچ تصویری گوگل کلمه طراحی لوگو و یا طراحی لوگو در تهران را جستجو کنید. متاسفانه به سایت‌هایی می‌رسیم که در کمال ناباوری لوگوهای طراحی شده توسط استودیو گرافیک سه‌نقطه را گذاشتن به نام خودشون و درحال جذب سفارش هستند.
چاپ برچسب اموال

چاپ برچسب اموال

,
برای پیگیری وضعیت اموال موجود در شرکت و اموال مورد استفاده پرسنل برچسب اموال چاپ شده و به وسایل مورد نظر و همچنین کلیه وسایل آماده برای فروش چسبانده می‌شوند و برچسب‌ها می‌توانند دارای شماره یا بارکدهایی باشند که کار پیگیری را راحت تر می‌کند.
طراحی لوگو حرفه‌ای

طراحی لوگو حرفه‌ای

, ,
چه‌طور متوجه بشیم لوگویی حرفه‌ای طراحی شده یا نه طراحی لوگو حرفه‌ای چگونه است. چند نمونه طراحی لوگو با اطلاعات
انتخاب نام برند

انتخاب نام برند

,
راهنمای انتخاب نام برند چرا نام برند مهم است؟
هویت‌برند چیست؟

هویت‌برند چیست؟

برند به چی می‌گیم؟ هویت‌برند چیه؟ چه فرقی با تصویر برند داره؟
طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان

,
اهمیت طراحی سایت شروع کسب و کار اینترنتی طراحی سایت
طراحی لوگو در اصفهان

طراحی لوگو در اصفهان

,
اهمیت طراحی لوگو طراحی لوگو در اصفهان