سفارش طراحی آنلاین

سفارش طراحی آنلاین

طراحی آنلاین

طراحی آنلاین یعنی چی؟
خدمات طراحی کالای ملموسی نبوده و نیست و طراحی آنلاین هم موضوع جدیدی برای شرکت ما نیست و از زمان گسترش اینترنت در کشور همیشه روال کار همین بوده است. در این سال‌ها هیچ وقت اصراری به حضور فیزیکی سفارش دهنده نداشتیم و همیشه انتخاب را به عهده مشتریان گذاشتیم.

امروزه یکی از کار‌هایی که با استفاده از اینترنت تا حد زیادی آسان شده‌ است، خرید اینترنتی می‌باشد. و در خرید‌های اینترنتی اولین نکته  اعتماد است. استودیو گرافیک سه‌نقطه نیز با سال‌ها تجربه و کار موفق و کسب اعتماد مشتریان، با شروع سال ۱۳۹۸ اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین خود نمود، صفحه سفارش های طراحی آنلاین هم که ملاحظه می فرمایید، بخشی از فروشگاه اینترنتی سه‌نقطه می باشد. که سعی شده مجموعه ای از پرکاربرد‌ترین خدمات طراحی گرافیک این مرکز به صورت یک‌جا معرفی نماید.

طراحی گرافیک برای بسیاری از کسب و کارها و زندگی روزمره اهمیت زیادی داره. برای پی بردن به این اهمیت کافیه نگاهی به اطراف‌مون بندازیم. انواع طراحی کاتالوگ و بروشور، طراحی لوگو، طراحی و زیباسازی سایت، طراحی جلد کتاب، طراحی بسته‌بندی، طراحی تقویم و سررسید، آگهی‌های تبلیغاتی و بسیاری از عناصر طراحی و تبلیغاتی دیگه، گوشه‌ای از نقش طراحی گرافیک در زندگی امروز هستن.

قبل از سفارش طراحی، طراحی های انجام شده برای مشتریان قبلی را در صفحه نمونه کارها مشاهده نمایید.

جهت دریافت لیست قیمت برای مواردی که مشاهده نمی‌کنید مورد درخواست خود را به شماره تلگرام ۰۹۱۴۰۰۱۰۱۳۰ ارسال نمایید.

سفارش آنلاین طراحی لوگو و لوگوتایپ

لوگو ها اولین و موثرترین گام برای معرفی یک برند می باشد. که سایر پروسه های هویت سازی یک برند (نظیر بسته بندی، طراحی لیبل و …) را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

لوگو شما تنها سرمایه به جا مانده در ذهن مخاطبان از برند شما است.

سفارش آنلاین طراحی ست اوراق اداری

یکی از ارکان مهم در امر تبلیغات طراحی ست اداری و طراحی اوراق اداری می باشد، یک ست اداری خوب و مناسب نماینده سازمان شما بوده و ارزش سازمانی شرکت شما را بالا می برد.

به چشم ها و سلیقه مخاطبین خود احترام بگذارید.

استودیو گرافیک سه نقطه آماده انجام کلیه امور طراحی گرافیک می باشد. سفارش های خود را در قسمت طراحی آنلاین ثبت نمایید. یه تیم کاملا حرفه ای، با عشق و علاقه آماده ارائه بهترین طرح ها برای سفارش های شماست. دیگر خدمات استودیو گرافیک سه نقطه به این شرح می باشد:

طراحی آگهی نامه ها، طراحی اوراق حسابداری، طراحی دفترچه راهنما، طراحی رزومه، طراحی سرنسخه، طراحی کارت تبریک، طراحی دعوتنامه، طراحی گواهینامه، طراحی لوح تقدیر، طراحی اینفوگرافیک، طراحی برچسب سی دی، طراحی کاور سی دی، طراحی کاور موزیک، طراحی پیکتوگرام، طراحی پیکسل، طراحی تصویرسازی، طراحی تندیس، طراحی تی شرت، طراحی جعبه، طراحی تمبر، طراحی روزنامه، طراحی ساک دستی، طراحی فاکتور، طراحی فونت، طراحی قالب سایت، طراحی کاراکتر، طراحی لباس سازمانی، طراحی لباس فرم، طراحی لیوان تبلیغاتی، طراحی مجله، طراحی نشان سینه و …

جهت دیدن نمونه کارهای طراحی اینجا را کلیک کنید.