سفارش طراحی ست اوراق اداری

ست اداری چیست؟

یکی از ارکان مهم در امر تبلیغات طراحی ست اداری و طراحی اوراق اداری می باشد. یک ست اداری خوب و مناسب نماینده سازمان شما بوده. و ارزش سازمانی شرکت شما را بالا می برد.

ست اداری به مجموعه ای از اوراق و کاغذها گفته می شود. که شامل پاکت نامه، کارت ویزیت، سربرگ، کاغذ یادداشت، لیبل و … می باشد. البته گاهی فولدر هم در این مجموعه طبقه بندی می شود. این اوراق جهت امور اداری و مکاتبات مورد استفاده قرار می گیرند. نکته مهم در طراحی ست اداری و طراحی اوراق اداری این است؛ که عناصر گرافیگی که شامل ترکیب رنگ ها و … می باشد، در آن رعایت گردد. و در نهایت باید متناسب با رنگ سازمانی شرکت شما باشد.

طراحی ست اداری

تیم طراحان استودیو گرافیک سه نقطه همواره به صورت ویژه در این قسمت فعالیت داشته است. همیشه سعی کرده ایم خلاقانه ترین ست های اداری را ارائه دهیم. چون بر این باوریم که یکی از مهمترین بخش های طراحی و چاپی هر شرکتی و سازمانی، ست اوراق اداری آن است. کارت ویزیت، سربرگ و پاکت نامه شرکت همیشه اولین چیزی است که توسط مشتریانتان دیده می شود. ست اوراق اداری معرف روحیات و سبک کار آن شرکت است.  یک ست اداری زیبا و حرفه ای می تواند حرفه ای بودن شما در کارتان را نشان دهد.

جهت مشاهده طراحی های انجام شده ما به صفحه طراحی ست های اداری مراجعه کنید.

جهت سفارش طراحی می توانید، طراحی کامل ست اداری را انتخاب نمایید. و یا در صورتی که فقط نیاز به یکی از آن ها دارید. محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید و سفارش دهید: